/Files/images/0009.jpg

Охременко Тетяна В’ячеславівна

Мій погляд на світ:

Наше життя зараз - це відображення наших думок в минулому. Воно є - не тільки велике і прекрасне, але й таке, якому ми не надаємо особливого значення. Оскільки ми притягуємо до себе те, про що найбільше мріємо… Якщо ви вважаєте життя прекрасним, воно завжди буде дарувати Вам радість, якщо ви бачите себе першокласним фахівцем, доля обов'язково дасть вам шанс самому собі це довести.

Логан Сміт вклав в кілька слів найглибшу мудрість: "У житті слід ставити перед собою дві мети: реалізація своїх прагнень і вміння радіти досягнутому."

Відчуття великого досягнення відвідує дитину і логопеда одночасно, коли "звідки не візьмись" з’являється новий (правильний) звук - в цьому моє професійне прагнення і від досягнутого відчувається радість, яку хочеться пізнати знову і знову.

В ДНЗ №2 працює з 2004 року вчителем-логопедом, має вищу фахову освіту, кваліфікаційну категорію „Спеціаліст І категорії” та стаж роботи 10 років.

Дотримується реалізації певних завдань: формування у дітей правильної, чіткої, виразної мови, з відповідним віку словниковим запасом і рівнем розвитку зв’язної мови, а також активної свідомої діяльності. Створює умови для самостійних спостережень за мовою здійснення контролю та самоконтролю за висловлюванням. На заняттях використовує прийоми активної дії и живого невимушеного спілкування, спираючись на педагогічну спадщину В.Сухомлинського намагається поєднувати заняття з природою.

Багато уваги приділяє розвитку дрібної моторики рук.

В 2006 році узагальнила свій досвід роботи за темою „Формування активності в мовленнєвій творчості для повноцінного розвитку особистості дитини”.

Відповідальна, доброзичлива, завжди надає допомогу педагогам і батькам у вирішенні питань з виховання мовної особистості.

Кiлькiсть переглядiв: 654

Коментарi