Наші фахівці/Files/images/images (1).jpg

Музичний керівник ДНЗ №2" "Іскорка"

/Files/images/Эля.jpg

Планує, організовує та здійснює музично-естетичне виховання дітей із дотриманням вимог Базового компонента дошкільної освіти й чинної освітньої програми та з урахуванням психологічних, фізіологічних та індивідуальних особливостей розвитку дітей на певних вікових етапах розвитку.

Керується принципами дошкільної педагогіки і психології, застосовує знання з теорії і методики музичного виховання дітей дошкільного віку, забезпечує реалізацію особистісно-орієнтованого, інтегрованого та диференційованого підходу при організації освітньої роботи з вихованцями.

Створює умови для прояву індивідуальних музичних здібностей вихованців, здійснює пошук, розвиток і підтримку творчо обдарованих, талановитих дітей, організовує сприятливе розвивальне середовище.

Бере участь у роботі педагогічної ради закладу, методичних об’єднань, творчих груп та інших заходах, вносить пропозиції щодо удосконалення організації освітнього процесу.

Впроваджує найбільш ефективні форми, методи і засоби музичного виховання дітей дошкільного віку, застосовує новітні музично-педагогічні технології, вивчає педагогічний досвід музичних керівників інших закладів.

Забезпечує організацію та проведення музичних свят, розваг та інших заходів художньо-естетичного напряму.

Пріоритетний напрямок її роботи:

«Розвиток музичних здібностей засобами музично-дидактичних ігор"/Files/images/06.png

Основними завданнями музичного виховання Світлана Анатоліївна вважає:

1. Виховувати любов та інтерес до музики ( тільки розвиток емоційної чуйності і сприйнятливості дає можливість широко використовувати виховний вплив музики).

2. Збагачувати враження дітей, знайомлячи їх у виразно організованій системі з різноманітними музичними творами і використовуваними засобами виразності.

3. Залучати дітей до різноманітних видів музичної діяльності, формуючи сприйняття музики і найпростіші виконавські навички в області співу, ритміки, гри на дитячих інструментах, знайомити з початковими елементами музичної грамоти (все це дозволить їм діяти усвідомлено, невимушено, виразно).

4. Розвивати загальну музикальність дітей (сенсорні здібності, ладо-висотний слух, почуття ритму), формувати співочий голос і виразність рухів ( якщо в цьому віці дитину навчають і залучають до активної практичної діяльності, то відбувається становлення і розвиток всіх її здібностей).

5. Сприяти розвитку музичного смаку. На основі отриманих вражень і уявлень про музику проявляється спочатку вибіркове, а потім оцінювальне ставлення до виконуваних творів.

6. Розвивати творче ставлення до музики перш за все в такій доступній для дітей діяльності, як передача образів у музично-ритмічних рухах, пісенних імпровізаціях, в іграх і драматизації.

/Files/images/муз.png

Свято Нового року - нова форма проведення

фото міського семінару

Музична розвага «Завжди треба всім малятам про безпеку пам’ятати

фото регулювальників

фото розваги до міського семінару

танок вогню

/Files/images/пиано.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1250

Коментарi