Наші вихователі

група "ГНОМИКИ"

Красногор Людмила Анатолієвна - вихователь спеціаліст

Задорожна Людмила Віталієвна - вихователь спеціаліст

/Files/images/50463123_529158684237725_2060957717891121152_n.jpg

Кошарна Лариса Григорівна - помічник вихователя

/Files/images/50889831_250146249214164_3542179186800066560_n.jpg

група "ВЕДМЕЖАТКО"

Тертишна Мирослава Вікторівна - вихователь першої категорії

/Files/images/50078602_390464421705354_1846707569297457152_n.jpg

Малишок Наталія Олександрівна - вихователь другої категорії

/Files/images/001 (2).JPG

Ворона Раїса Федорівна - помічник вихователя

/Files/images/51038300_2365471043527721_3505291074199355392_n.jpg

група "ТЕРЕМОК"

Коломієць Оксана Володимерівна - вихователь другої категорії

/Files/images/50226115_306576226711299_2471770772817838080_n.jpg

Малишок Наталія Олександрівна - вихователь другої категорії

група "ДЮЙМОВОЧКА"

Качан Наталія Сергіївна - вихователь першої категорії

/Files/images/51028534_2245944939013915_2108319722423451648_n.jpg

Шевченко Інна Володимерівна - вихователь спеціаліст

/Files/images/50436387_1978497642232835_990400616436072448_n.jpg

Молчанова Людмила Петрівна - помічник вихователя

група "CЛОНЕНЯТА"

Харченко Вікторія Вікторівна - вихователь першої категорії

Шевченко Інна Володимерівна - вихователь спеціаліст

Ходькова Наталія Іванівна - помічник вихователя

/Files/images/013 (2).jpg

група "ДЗВОНИКИ (The BEll)"

Соломко Олена Петрівна- вихователь вищої категорії

/Files/images/49853191_2277369562508090_8365763369600286720_n.jpg

Цимбаліст Марина Миколаївна - вчитель англійської мови, спеціаліст

/Files/images/49390009_225120031732054_3764685520962060288_n.jpg

Троц Ірина Василівна -вихователь, спеціаліст

Шкурська Лариса Миколаївна - помічник вихователя

/Files/images/013 (3).jpg

група "МАНДРІВНИКИ"

Бадрак Світлана Петрівна- вихователь першої категорії

/Files/images/50510708_367472944052490_2618403142441631744_n.jpg

Троц Ірина Василівна -вихователь, спеціаліст

Бочек Людмила Володимерівна - помічник вихователя

/Files/images/50322069_369466390510489_5525589603714596864_n.jpg

група "КІНДЕР-СЮРПРИЗ"

Шевцова Ярослава Вікторівна -вихователь спеціаліст

/Files/images/50580490_362764764504817_6898954114424635392_n.jpg

Ворфоломієва Наталія Миколаївна - спеціаліст першої категорії

ігра

Охременко Тетяна Вячеславівна - вихователь логопед вищої категорії

/Files/images/0009.jpg

1А КЛАС

Кобченко Оксана Володимерівна - вихователь другої категорії


1Б КЛАС

Зінь Людмила Миколаївна - вихователь спеціаліст

/Files/images/50586666_290914754949088_3646446110685265920_n.jpg

ФІЗКЕРІВНИК Кузьменко Оксана Миколаївна

/Files/images/46290372_1949612011818333_5103984571578318848_n.jpg

МУЗКЕРІВНИКИ :

Веремієнко Світлана Анатолієвна- спеціаліст другої категорії

/Files/images/Веремієнко С.А..png

Величко Елєонора Ігорівна - спеціаліст

Кiлькiсть переглядiв: 449

Коментарi