НАШ ГЕРБ
/Files/images/герб.jpg

Герб, Прапор, Гімн

Казка

Давно-давно жила колись жінка. І було у неї три сини. Росли сини чесни­ми, сміливими, дуже любили свою матусю, готові були віддати за неї своє життя. Попідростали і вирішили піти у світ.

От перший син і каже:

—Мамо, піду-но я межи люди, подивлюся на світ.

—Що ж, синку, — відповідає мати, — йди, та пам'ятай рідну домівку, а на згадку візьми з собою золоту корону з трьома промінцями, хай у далекому краї зігріває вона тебе.

Минув час, і завдяки своєму розуму став старший син великим князем. Бо трьохпроменева корона, яка зігрівала людей і вела вперед, показувала шлях до кращого життя. Дали першому синові ім'я Тризуб, а знак, що дала йому мати, назвали Гербом.

— Пустіть мене, мамо, світ подивитися, — проситься другий син.

Дала йому мати в дорогу жовто-блакитний одяг. Своїми звитяжними ді­лами син прославляв матір. Одержав середній син імення Прапор.

А там, де був наймолодший син, завжди лунала дзвінкоголоса пісня. Адже мама своєму наймолодшому синові подарувала соловейків голос. І оде­ржав син за свій величний спів ймення Гімн.

Наш герб – це твоення краси

Це веселкова творчість в малюванні.

Герб представляє собою щит, в центрі якого зображена щаслива та весела дівчинка, яка вмілими рученятами втілює власні фантазії, роблячи глиняну поробку. Дівчину сповиває веселка фарб, яка надає їй можливість відобразити творчі пориви і навколишню дійсність. І вірними помічниками дівчинці стануть не тільки олівець і пензлик, як інструменти традиційного малювання, але і звичайна різнокольорова плямка, як символ нетрадиційних технік малювання, які надихають наших, вихованців на творчість і фантазування. До речі, плямка на гербі дуже схожа на іскорку - символ, що ототожнює назву закладу.Герб містить посилання на номер і рік створення закладу.

Щит має блакитну яскраву оправу, що символізує творення та самовираження, .

Основний фон герба - жовтого кольору, що є символом інтелекту та зростання .Все це у своїй сукупності спрямовує на розуміння профілю нашого закладу, який спеціалізується на художньо-естетичному вихованні.

НАША ЕМБЛЕМА /Files/images/Презентация1.jpg

Має те ж саме значення, що і герб. Використовується у масових заходах закладу.

НАШ ГІМН

наш гімн

Автор: Іллєнко В.Г.

Я люблю свій садок,

Що само по собі і не дивно…

Я люблю свій садок,

Що стоїть в центрі міста так вільно.

Є багато садків в нашій Шостці

Сучасних та нових.

Та все більше батьків

Саме в «Іскорку» діток приводять.

Нам немало дано:

Діти, радість, тривоги, печалі…

Друже мій молодий,

Пам’ятай же про норми моралі!

І душа все ще там,

Де з зернят проростає насіння,

Там, де гомін та сміх,

Де дитячих сердець клепотіння

Не прожити ні дня

Без садку, без діток, без наснаги,

Бо ж дитячі серця

Так чекають тепла та уваги…

Як же все об’єднать?

Як віддати все серце роботі?

А секрет? Він один:

Творчість, пошук, любов…

І це все на найвищій лиш ноті!

НАШ ПРАПОР

/Files/images/прапор.jpg

Прапор являється символом, що відображає індивідуальність дошкільного закладу.

Полотнище розміром 90х110 см. виготовлене з тканини білого кольору, що символізує білий аркуш паперу - полотно для майбутньої творчості і фантазії

В центрі прапору зображена жовто-блакитна сонячна іскорка, як символ дитячого таланту. Значення кольорів ті самі, шо і на гербі закладу. Вказано номер нашого садка.

Кiлькiсть переглядiв: 441

Коментарi