Пріоритетні завдання

на 2013 -2014 навчальний рік:

Виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи за 2012-2013 навчальний рік, враховуючи досягнення і перспективи розвитку, діагностичне анкетування педагогів, нормативно-правові акти МОН молодьспорту України, методичні рекомендації ОІППО, управління освіти Шосткинської міської ради та з метою усунення недоліків і підвищення ефективності роботи, педагогічний колектив дошкільного навчального закладу продовжить роботу над єдиною обласною науково-методичною проблемою «Забезпечення якісної освіти шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації державних освітніх стандартів, творчому та інтелектуальному розвитку учнів» та розв’язанням пріоритетних напрямків роботи на 2013-2014 навчальний рік.

І. Продовжити роботу над єдиною міською науково-методичною проблемною темою «Забезпечення якісної освіти шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації державних стандартів, розвитку національно свідомої, творчої, життєво компетентної особистості»:

І.1. Спрямувати освітній процес у дошкільному закладі на реалізацію нової редакції Базового компонента дошкільної освіти – Державного стандарту дошкільної освіти.

І.2 Підвищити якість дошкільної освіти через застосування сучасних мовленнєвих технологій, впровадження в освітній процес найкращого педагогічного досвіду роботи.

ІІ. Забезпечити сприятливі умови для збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки:

ІІ.1 Створити безпечні умови для формування всебічно розвиненої творчої особистості дитини;

ІІ.2 Налагодити систему роботи з безпеки життєдіяльності з педагогами, дітьми і батьками.

ІІІ. Створити умови для використання ІКТ у навчально-виховному процесі.

Кiлькiсть переглядiв: 431

Коментарi